Jūrmalas dzintarkrasti

Jūrmalas dzintarkrasti


Jūrmala patīk visiem, un daudziem tā ir mīlestība no pirmā acu skatiena.
50-metru augstas priedes, baltas smiltis, zila jūra … Gaiss, kas piepildīts ar aromātiskām priežu skujām un jūras smaku, kaiju klaigas…Tas viss rada unikālu harmoniju, kas izraisa relaksācij un atjauno veselību.
Vasarā parasti Jūrmalā ir liels ļaužu daudzums, pa ielām staigā eleganti ģērbušies cilvēki, kuru vidū mēs varam atpazīt slavenības no Krievijas, Ukrainas un Baltijas valstīm. Koncertzāle “Dzintari” strādā bez apstājas, katru dienu norisinās koncerti, aicinot Eiropas un Krievijas zvaigznes. Modes svētki, nedēļas humora šovi, dažādas performances un pasaules operas zvaigznes – tā ir vasaras ikdiena Jūrmalā. Restorāni ir pilni ar tūristiem, nav viegli atrast brīvu vietu ārpusē. Bieži jums nāksies atrasties iekšējās telpās, jo terases būs aizņemtas.
Jūrmala ziemā atpūšas. Plašās ielās klejo aeroterapijas un spa relaksācijas mīļotāji. Uz Kemeriem dodas priekš sēra, broma un nātrija minerāļiem, kas tiek izmantoti dzeramā veidā medicīniskiem mērķiem, kā arī mērcēšanai vannās un baseinos.

Pēdējo 10 gadu laikā Jūrmala piedzīvoja būvniecības bumu. Dzīvokļi parādījās gan pirmajā līnijā, gan priežu mežos. Arhitekti apbūvē kūrortu, cenšoties pārsteigt nākotnes īpašniekus. Satriecoši skati paveras no katra dzīvokļa, kas priecēs Jūsu acis. Tiem, kas dod priekšroku mājām, noteikti ies pie sirds piedāvājumu pārpilnība ap leģendāro Jomas ielu, vai vismaz labi pazīstamās Jūras un Kāpu ielas rajonos.
Jūrmala ir joprojām pieejama vidusmēra budžetam, kas izskaidro augsto pieprasījuma dinamiku.

! Ieteikums:
Nekustamais īpašums Jūrmalā derēs vairāk tiem cilvēkiem, kuri dod priekšroku dzīvot veselīgā vidē, tiem, kas mīl jūru un priedes. Jūrmala ir īpaši pievilcīgi ģimenēm ar maziem bērniem, kā ideālu vietu veselīgai bērna attīstībai. Tuvums Rīgai (20 km) ļauj ikdienas veikt vizītes uz galvaspilsētu, brauciens aizņems vien 15 līdz 20 minūtes ar automašīnu.