Burvīgā Rīga

Burvīgā Rīga


Rīga – lieliska vieta tiem, kas meklē pilsētas komfortu apvienojumā ar kultūru un drošību.

No visām Eiropas pilsētām Rīga – mājīgākā, kompaktākā, izsmalcinātākā galvaspilsēta. Tā nav nejaušība, ka Rīga ir atzīta par daļu no pasaules kultūras mantojuma un ir iekļauta UNESCO sarakstā. Te ir labi pieaugušajiem, labi bērniem un daudz jautrības studentiem. Rīga ir pilna pārsteigumu apmeklētājiem. Tie, kas šeit ierodas, lai dzīvotu, ir pārsteigti ar svētku vairumu, kas seko viens pēc otra, it kā kaleidoskopa spilgtās bildītes. Šķiet, ka pilsētas varas iestāžu iztēlei nav robežu: Sherlock Holmsa diena, blondīnes diena, ielu mākslas festivāls, tautas mūzikas festivāls, dziesmu svētki, burāšanas regate, antīko automobiļu parāde, Rīgas restorānu nedēļa, utt .Un, protams, lielākie svētki – Līgo, Pilsētas svētki un Ziemassvētki. Svētki tiek svinēti jautri, skaļi, ar ielu skatēm un ēdienu pārpilnību, kas tiek sagatavota vasarā uz ielām. Kā zināms, svētku skaits – ir nācijas veselības indikators. Latviešiem, svētku svinēšana ir izveidojusies, kā daļa no pozitīvās dzīves filozofijas.

Rīgā nav ilgu sastrēgumu, un jebkuru galamērķi var sasniegt ar automašīnu 15-20 minūšu laikā. Pat Jūrmalu. Ja jums nākas ceļot ar sabiedrisko transportu, tad pasažieri var izmantot autobusu, trolejbusu, tramvaju un taksometru pakalpojumus. Lai pārliecinātos, ka braucat pareizajā virzienā, Jūs vienmēr varat lūgt palīdzību kaimiņu pasažieriem, vai apjautāties pie autobusu pieturas Narvessen kioskā. Atsevišķa veida transports – elektrovilciens, ko rīdzinieki izmanto, ceļojot gan ārpus Rīgas, gan ārpus valsts robežām.

Rīga ir pilna ar tirdzniecības centriem, kas pārstāv pasaules zīmolus. Aizraujošā iepirkšanās var ilgt visu dienu, jo iepirkšanās centros ir reprezentēti slaveno apģērbu, apavu, aksesuāru, sadzīves priekšmetu un mēbeļu zīmoli.

Rīga – Baltijas gastronomijas galvaspilsētu. Restorānu, kafejnīcu un tējasnamu pārpilnība, piesaista tūkstošiem tūristu. Tomēr arī pašiem rīdziniekiem patīk sēdēt un baudīt garšīgu maltīti. Vasarā maltīte tiek papildināta ar dzīvās mūzikas pavadību no dažādām mūzikas grupām. Ļoti bieži koncertus var klausīties uz Vecrīgas terasēm. 100 metru intervālā viena no otras, grupas sacenšas dažādos mūzikas stilos – rokenrolā, džipsi, džezā, un vienkārši jautrā pasaules hītu“fjūženā”.

Rīgā ir kvalitātīva medicīniskā aprūpe, kas padara dzīvi mierīgāku un drošāku.

Īpašu komfortu dod iespēja paskaidroties savā dzimtajā valodā vai kādā starptautiskajā. Gandrīz viss personāls Rīga runā trīs valodās: latviešu, krievu un angļu.

! Ieteikums:

Īpašuma iegāde Rīgā derēs tiem cilvēkiem, kuri mīl pilsētas dzīvi, un rūpējas par kvalitatīvu izglītību saviem bērniem.